Druga tekma, še drugi poraz – tokrat boljše domačinke

Twitter/RZS

Slovenska ženska rokometna reprezentanca je na drugi tekmi ksupinskega dela EP v Franciji znova izgubila. Tokrat so varovanke Uroša Bregarja z izidom 21:30 izgubile proti domačinkam.

Francija je tekmo v Nancyu odprla s hitro in kombinatorno igro ter že po sedmih minutah povedla s 4:0, lahko pa bi bilo tudi več, saj so še dvakrat zatresle okvir vrat. Prvi gol je Slovenija dosegla šele v 13. minuti, do polčasa je prednost narasla na +9 (8:17).

V drugem polčasu Francozinje niso biletako zelo hitre, igro so umirile, vseeno pa pridno ohranjale prednost. V 53. minuti so povedle z najvišjo zalogo (26:15).

Slovenija je po drugem porazu v Nancyju brez točke, za konec predtekmovanja pa jo v torek čaka dvoboj Rusijo, ki pa za našo izbrano vrsto ne odloča več o ničemer, saj so možnosti za napredovanje splavale po vodi, potem ko je Rusija ugnala Črno goro.