RK Krim Mercator

Rokomet

09.02.2019 | 19.10 > 19:13

Tretji poraz Krimovk v drugem delu

Rokometašice Krim Mercatorja so v tretjem krogu drugega dela Lige prvakov doživele še tretji poraz, potem ko je Ferencvaros na Kodeljevem slavil s 25:23.

Krim Mercator

Krimovke so s tretjim porazom ostale brez resnih možnosti za preboj v četrtfinale, saj ima Fernecvaros po zmagi v Ljubljani na četrtem mestu štiri točke prednosti.

Domače bi si sicer težko zaželele boljšega uvoda, saj so povedle z 9:3. Vratarka Miša Marinček-Ribežl je v prvem delu uvodnega polčasa zbrala osem obramb, na koncu pa 12.

Gostje so v nadaljevanju zaigrale veliko boljše in do odhoda na odmor ujele Krimovke (10:10). Madžarke so si v drugem polčasu hitro nabrale dva ziroma tri zadetke prednosti, nato pa do konca ostale v vodstvu in na koncu slavile s 25:23.

Pri Krimovkah je bila s šestimi zadetki najbolj razpoložena Marie-Paule Gnabouyou, pri Ferncvarosu pa je Katrin Gitta Klujber dosegla devet golov, vratarka Blanka Biro pa je zbrala kar 20 obramb.