Tekme slovenskih upov na Sportklubu

RZS/Facebook

V torek se ob 16.30 za Slovenijo začenja svetovno prvenstvo do 21 let, ki ga gostita španski Pontevedra in Vigo. Prvi tekmec naše izbrane vrste, ki bo igrala v Vigu, bo Tunizija. Tekmo si boste lahko ogledali v neposrednem prenosu na Sportklubu.

Mladinski rokomet bo naslednje dni doma na Sportklubu, kjer boste lahko spremljali tekme najboljših reprezentanc, ki z izbranimi rokometaši že trkajo na vrata članskih izbranih vrst. Prvi tekmovalni dan boste lahko v živo spremljali tekmo Slovenije ter dvoboj Srbije in Japonske v skupini A ter obračuna med Hrvaško in Kosovim ter Španci in Američani.

Gostitelji branijo naslov izpred dveh let, a se dan pred začetkom s prestolom najboljših spogleduje kar nekaj reprezentanc. Glede na pretekla prvenstva, kjer je Slovenija v Celju preteklo poletje osvojila naslov najboljših v Evropi, je med izpostavljenimi tudi naša izbrana vrsta.

TEKME SLOVENIJE NA SVETOVNEM PRVENSTVU
Prvi del, skupina A, Vigo

Torek, 16. julija, ob 16.30:
SLOVENIJA : TUNIZIJA

Četrtek, 18. julija, ob 17.00:
SLOVENIJA : JAPONSKA

Petek, 19. julija, ob 18.30:
SLOVENIJA : ZDA

Nedelja, 21. julija, ob 18.30:
SRBIJA : SLOVENIJA

Ponedeljek, 22. julija, ob 21.00:
SLOVENIJA : ŠPANIJA