Zorman in Žvižej za slovo izbrala zvezdniško zasedbo

RZS

Le še deset dni nas loči od Rokometne simfonije, poslovilne tekme slovenskih rokometnih asov Uroša Zormana in Luka Žvižeja, ki jo bo v četrtek, 24. oktobra, ob 19:15 gostila celjska Arena Zlatorog. Neposredni prenos zvezdniškega srečanja na Sportklubu.

V slovenskem rokometnem hramu bomo poleg glavnih protagonistov in atraktivnega spremljevalnega programa, v katerem ne bo manjkalo zabave, smeha in nagradnih iger za obiskovalce, lahko videli številne svetovne zvezdnike.

Prihod so potrdili Ivano Balić, Sergej Rutenka, Talant Dušebajev, Petar Metličić, Laszlo Nagy, Ivan Čupić, Arpad Šterbik, Jose Javier Hombrados, Momir Ilić, David Davis, Domagoj Duvnjak, Mirza Džomba, Vedran Zrnić, Roman Pungartnik, Aleš Pajovič, Renato Vugrinec, Tomaž Tomšič, Gorazd Škof, Miha Zarabec, Ognjen Backović, Jure Dolenec, Sebastian Skube in še mnogi, mnogi drugi. Vsekakor velja omeniti tudi trenerska imena, kot so Zvonimir Serdarušić, Kasim Kamenica, Boris Denić in Branko Tamše.

Glavni dvoboj Rokometne simfonije – poslovilne tekme slovenskih rokometnih zvedznikov Luka Žvižeja in Uroša Zormana – bo v celjski Areni Zlatorog z neposrednim prenosom na Sportklub resda na sporedu ob 19:15, a pestro bo že precej prej. Ob 16:00 bo namreč na sporedu prva uradna tekma slovenske rokometne reprezentance na vozičkih, ki se bo na premieri pomerila s hvaško izbrano vrsto, organizatorji pa obljubljajo (ognjen) šov, ki bo navdušil obiskovalce.

Zorman in Žvižej, ki držita vsak svoj reprezentančni rekord – prvi v številu nastopov (225), drugi v številu doseženih golov (702), si zaslužita spektakel, katerega del ste lahko tudi vi. Rezervirajte si oktobrski večer za športni užitek “par excellence” in se s stoječimi ovacijami ter velikim aplavzom poklonite velikanoma slovenskega rokometa. (vir: rzs.si)