Poraz pivovarjev na Madžarskem

Rokomet ostalo 3. Nov 201920:14 > 20:25
RK Celje Pivovarna Laško

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v 6. krogu Lige prvakov gostovali na Madžarskem. Po dobrem prvem polčasu (14:14) so na koncu izgubili s 24:31. To je bil 5. poraz Celjanov v Ligi prvakov, z eno zmago in dvema točkama ostajajo na 6. mestu, ki po rednem delu še vodi v izločilne boje.

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v 6. krogu Lige prvakov gostovali pri Pick Szegedu. Po dobrem prvem polčasu, po katerem so na odmor odšli rezultatsko poravnani (14.14), je Madžarom v drugem delu igre uspelo priti  do 4. zmage in 9. točke v tej sezoni. Najuspešnejša celjska strelca sta bila tokrat Josip Šarac, ki je dosegel 7 zadetkov in Kristjan Horžen, ki je dodal 6 golov.

V “celjski” skupini imata točko več od Picka (3.) samo PSG (2.) in Barcelona (1.). Celjani ostajajo pri eni zmagi in 2 točkah, kar zaenkrat zadošča za 6. mesto. Elverum in Zagreb zaenkrat ostajata pri ničli, a ju dvoboj tega kroga še čaka.