Alex Grimm/Getty Images

Rokomet

06.11.2019 | 21.31 > 21:36

Celjani so se pričakovano poigrali z Ormožani

Rokometaši Celja Pivovarne Laško nadaljuje z nizanjem zmag v Ligi NLB. Aktualni slovenski prvaki so dobili še deveto zaporedno tekmo, tokrat so s 40:21 nadigrali Jeruzalem Ormož.

Gostje so korak s Celjani držali do 22. minuti, ko je bil izid 11:10, nato pa so pivovarji stopili na plin in do polčasa prišli do prednosti z 18:12.

V drugem polčasu so Celjani le še stopnjevali ritem in hitro prišli do dvomestne razlike. Prvi strelec tekme je bil z devetimi goli Filip Rakita, pri gostih pa jih je pet dosegel Bojan Čudič.