Slovenija se bo borila za 3. mesto!

Rokomet ostalo 24. Jan 202022:06 > 22:28
RZS/Twitter

Španija je Slovenijo v polfinalu evropskega prvenstva premagala z rezultatom 34:32. S srčno igro so se naši rokometaši v zaključku tekme povsem približali Špancem.

Jutri ob 18:30 bo na sporedu tekma za 3. mesto. Slovenija se bo pomerila proti Norveški, ki je danes v drugem polfinalu izgubila proti Hrvaški.

Finale bo na sporedu v nedeljo ob 16:30. Španci bodo proti Hrvatom branili naslov evropskih prvakov.

Mislim, da danes nismo igrali dobro. Imeli smo priložnost za zmago, a naša igra v obrambi je bila slaba. Jutri nas čaka še tekma za 3. mesto, toda pravo priložnost smo zamudili. O sodnikih ne bi govoril, delo bi lahko opravili bolje.” Je dejal Jure Dolenec.

Ljubomir Vranješ je po tekmi izjavil:

Težko je karkoli povedati. Španci so bili nedvomno boljši v prvem polčasu. V obrambi smo igrali slabo. Ponosen sem, da smo v drugem polčasu zaigrali bolje. Mislim, da bi na koncu sodniki Špancem morali prej vzeti žogo.”