Komentator Sportkluba državni prvak

ATP 25. Jun 201713:43 > 13:59

Teniška zveza Slovenije je včeraj organizirala državno prvenstvo za novinarje, ki je služilo tudi kot neke vrsta napoved letošnjega ATP Challengerja Zavarovalnica Sava Open 2017. Zmagovalec, in to zelo dominantno, je postal komentator Sportkluba, Peter Pevc.

Tekmovanje je potekalo v dveh kategorijah, do 40 in nad 40 let. V mlajši kategoriji je naš komentator pometel s konkurenco, na prav vseh štirih dvobojih je slavil s 6:0.

Po koncu turnirja so direktor turnirja ATP Challenger Aljaž Kos, predsednik teniške zveze Marko Umberger, direktor teniške zveze Gregor Krušič in igralec Grega Žemlja predstavili načrte in pričakovanja pred enim izmed dogodkov leta.

V okviru ATP Challengerja bo potekal teniški festival s turnirji teniške zveze v vseh kategorijah. Trenutno še potekajo priprave, pričakuje pa se, da bodo najnižje rangirani igralci okrog 230. mesta na ATP lestvici, najboljši pa okoli 80. Nastop sta že potrdila Blaž Kavčič in Grega Žemlja.