Vir: Getty Images Sport, Michael Regan
Tenis 11.10.2017 | 15:31

Kyrgios kaznovan zaradi nešportnega obnašanja

Nick Kyrgios

Kontroverzni tenisač Nick Kyrgios je bil kaznovan zaradi nešportnega obnašanja na turnirju Masters v Shanghaju, ko je sredi obračuna zapustil igrišče.

Nik Kirjos

Vir: Etienne Oliveau, Getty Images Sport

Nik Kirjos

Nick Kyrgios bo ostal brez 21.085 dolarjev za uvrstitev v prvi krog turnirja iz serije 1000 na Kitajskem. Dodatno pa je še kaznovan z 10.000 dolarji zaradi nešportnega obnašanja v obračunu s Stevom Johnsonom v prvem krogu.

Mladi tenisač, ki je znan po svojih nešportnih potezah je na Kitajskem v prvem nizu zaradi sodniških odločitev zapustil teren. Potem se je sicer opravičil in dejal, da je imel zdravstvene težave. Razlog naj bi bil trebušni virus in težave z ramenom.

To pa seveda ni prvi podoben prekršek Kyrgiosa, ki je že bil kaznovan zaradi takšnih ali drugačnih izpadov na igrišču.