Scott Barbour/Getty Images
Tenis 16.04.2018 | 19:43 > 19:44

Bedene bo igral proti Nadalu!

Aljaž Bedene v 1. krogu v Monte Carlu s 6:4 in 7:6 ugnal Mirzo Bašića in si prislužil dvoboj z Rafaelom Nadalom.

tenis, rafael nadal

V prvem nizu je bila ključna sedma igra, ko je Bedenetu brez izgubljene točke uspel brejk za vodstvo s 4:3. V drugem nizu je vsak tekmec po enkrat izgubil servis in odločala je podaljšana igra (7:3), v kateri je Bedene zaostanek 0:2 spremenil v vodstvo s 5:2.

Bedeneta v naslednjem krogu čaka Rafael Nadal, ki je bil v prvem krogu prost.

Ropret: Za nas je to težek poraz

Slovenska odbojkarska reprezentanca je prvi del svetovnega prvenstva končala s porazom proti gostiteljici Italiji (3:1). Obračun se je za Slovenijo sanjsko začel, Italijani pa so po izgubljenem prvem nizu zaigrali bolje in na koncu povsem zasluženo prišli do vseh treh točk.

Tuchel: Dobro smo igrali, zaslužili smo si več

Thomas Tuchel je bil kljub porazu PSG-ja proti Liverpoolu v 1. krogu skupinskega dela lige prvakov zadovoljen s predstavo svojih varovancev. Redsi so do zmage prišli v sodnikovem podaljšku, ko je zadel Roberto Firmino.

"Igrali smo proti navijačem, ne pa proti ekipi Zvezde."

Predsednik Napolija Aurelio De Laurentiis je pohvalil atmosfero na stadionu Rajka Mitića na tekmi 1. kroga skupinskega dela lige prvakov med Crveno Zvezdo in Napolijem (0:0).

Slovenski odbojkarji nemočni proti domačinki SP

Po odličnem začetku na zadnji tekmi prvega dela SP v odbojki, ko so Slovenci proti Italijanom povedli z 1-0 v nizih, je četa Slobodana Kovača v nadaljevanju popustila in oddala naslednje tri nize. Popotnica za drugi del prvenstva je torej 3 zmage in 2 poraza.