Fedex z lahkoto do zmage v Stuttgartu!

ATP 17. Jun 201814:36 > 14:45

Roger Federer se je v svojem slogu vrnil na teniška igrišča in takoj osvojil turnir na travi v Stuttgartu. V finalu je s 6:4, 7:6 ugnal Miloša Raonića. Jutri pa bo znova postal številka ena moškega tenisa.

Švicar Roger Federer še naprej kaže odlične predstave, oziroma nikakor ne najde nasprotnika, ki bi ga lahko premagal. Danes je v finalu Stuttgarta uspel ugnati s 6:4, 7:6 Miloša Raonića.

Obračun v Nemčiji je bil dolg točno uro in 20 minut. V prvem nizu veliko zanimivega niti nismo videli. Oba sta bila namreč suverena na sovj servis, z izjemo tretje igre, ko je Kanadčan izgubil servis in na koncu ga je to tudi stalo zmage v prvem nizu.

Drugi niz je bil še bolj izenačen. V niti eni izmed iger noben od njiju ni imel “break” žogice za odvzem servisa. Na koncu se je obračun odločil v podaljšani igri, ki jo je dobil Federer s 7:3 in se veselil novega osvojenega turnirja.