Bedene po maratonu in preobratu strl Djereja

ATP 15. Okt 201813:55 > 13:56
Buda Mendes, Getty Images Sport

Najboljši slovenski teniški igralec Aljaž Bedene je odlično začel z nastopi na turnirju v Moskvi, potem ko je v 1. krogu po pravem trilerju izločil Srba Lasla Djereja.

Aljaž Bedene je do zmage na začetku turnirja v Moskvi prišel po dveh urah in 59 minutah igre (5:7, 6:4, 7:6 (7:2).

Slovenca v 2. krogu čaka obljši iz obračuna Chardy-Istomin.

Obračun v 1. krogu se je začel po okusu Lasla Djereja, ki je prvi niz dobil s 7:5. V drugem nizu je odločila deveta igra, ko je Bedene znova odvzel servis nasprotniku. V naslednji igri je imel Srb tri priložnosti, da vrne udarec, a se je Bedene uspel ubraniti in izsiliti odločilni niz. V zadnjem nizu gledalci niso videli breakov, kljub priložnostim na obeh straneh, v podaljšani igri pa je bil Bedene nezaustavljiv in prišel do pomembne zmage.