Đoković preko Zvereva do druge zmage v Londonu

ATP 14. Nov 201814:51 > 16:34
Julian Finney/Getty Images

Novak Đoković je v drugem krogu zaključnega turnirja v Londonu premagal Alexandra Zvereva z 2:0 in prišel še do druge zmage v skupini.

Srb Novak Đoković je tudi na današnjem obračunu proti Alexandru Zverevu veljal za favorita. V prvem nizu se je Nemec izredno dobro upiral in držal priključek. Pri rezultatu je imel celo dvakrat priložnost, da nasprotniku odvzame servis, a je bil Novak dovolj dober. Enako se je zgodilo tudi na servis Nemca, ki je Novaku ponudil tri priložnosti za odvzem servis, najboljši igralec pa je izkoristil šele tretjo in dobil prvi niz s 6:4.

V drugem nizu je Zverev povsem popustil, prvo igro na svoj servis je sicer še dobil, naslednji dve pa je gladko izgubil in doživel prvi poraz na tem turnirju s 6:4, 6:1.