Al Bello/Getty Images

Tenis

10.02.2019 | 01.13

Bedene v Cordobi končal z nastopi v četrtfinalu

Slovenski tenisač Aljaž Bedene je končal z nastopi na ATP turnirju v Cordobi, kjer je moral v četrtfinalu priznati premoč Urugvajcu Pablu Cuevasu.

Aljaž Bedene

Mark Kolbe/Getty Images

Aljaž Bedene je v osmini finala ATP turnirja v argentinski Cordobi izločil prvega nosilca turnirja Fabia Fogninija na njegovo žalost pa se mu ni uspelo prebiti skozi četrtfinale, kjer je bil močnejši Urugvajec in 92. igralec sveta Pablo Cuevas.

Slednji je v boju za polfinale slavil po uri in 45. minutah igre s 7:6, 6:1. Prvi niz je bil izjemno izenačen, tenisača večjih napak nista storila. V podaljšani igri pa je Bedene na svoj servis izgubil kar štiri točke in bil na koncu poražen s 7:2. V drugem nizu je Slovenec povsem popustil, komaj dobil eno igro na servis in na koncu tudi izgubil.