Konnichiwa! Đoković prispel v Tokio

ATP 27. Sep 201911:55 > 11:58
Clive Brunskill/Getty Images

Prvi igralec sveta Novak Đoković je prispel v Tokio, kjer bo nastopil na ATP turnirju serije 500. Obračune spremljajte v živo na programih Sportkluba.

Novak Đoković se po poškodbi levega ramena v Tokiu vrača na teniška igrišča. Srb je nazadnje igral v osmini finala OP ZDA, ko je predal dvoboj proti Stanu Wawrinku.

Đoković bo v Tokiu prvi nosilec, njegov najresnejši konkurent pa bo drugi nosilec Borna Ćorić. Turnir z nagradnim skladom v višini 1,900,00 ameriških dolarjev se začenja v ponedeljek.

Pred letom dni je bil v Tokiu najboljši Daniil Medvedev, ki letos ne bo branil naslova. Zanimivo, da je turnir v japonski prestolnici eden redkih, ki še manjka v kolekciji Đokovića.

Obračune iz Tokia od ponedeljka naprej od 7:00 naprej v živo spremljajte na programih Sportkluba.