Al Bello/Getty Images

Tenis

14.01.2020 | 09.44

Bedene izpadel v prvem krogu turnirja v Adelaidu

Najboljši slovenski teniški igralec Aljaž Bedene je na ATP turnirju serije 250 v Adelaidu že končal svoje nastope.

Aljaž Bedene

Getty Images/Mike Stobe

Za Aljaža Bedeneta so se nastopi na turnirju serije 250 v Adelaidu končali že po prvem krogu tekmovanja, potem ko je bil z 2:0 v nizih boljši ameriški kvalifikant Tommy Paul. Končni rezultat je bil 6:4 in 6:4.

Američan je v prvem nizu izkoristil svojo prvo priložnost za odvzem servisa Bedeneta, to pa se je zgodilo v deseti igri, ko je slovenski as serviral za izenačenje na 5:5.

V drugem so gledalci videli precej večji boj za vsako točko, Bedene pa je kot prvi prišel do pomembnega brejka, a ga v naslednji igri na svoj servis ni uspel potrditi in vrnil svojega nasprotnika v igro.

Paul je še enkrat prišel do odvzema servisa, tudi tokrat v deseti igri niza, tokrat pa je bila brejk žogica hkrati tudi žogica za zmago, ki jo je Američan izkoristil.