Nadal: Seveda bi rad vodil Real, le kdo ga ne bi?

ATP 8. Feb 201712:08 > 12:28
Quinn Rooney ,Getty Images Sport

Najboljši španski tenisač Rafael Nadal je že večkrat izkazal svojo odkrito naklonjenost Realu iz Madrida, tokrat pa je dejal, da bi nekoč rad postal celo predsednik tega trofejnega nogometnega kluba.

Nadal je v izjavi za španske medije dejal, da mu vodenje kraljevega kluba predstavlja sanjsko službo, čeprav se zaveda, da bo do tega prišlo bolj težko.

Seveda bi rad postal predsednik Reala, le kdo ne bi? Vendar je do tja še dolga pot. Real ima trenutno za predsednika Florentina Pereza in mislim ,da je zelo uspešen. Trenutno me Real ne potrebuje, vendar nikoli ne vemo, kaj lahko prinese prihodnost,” meni 14-kratni zmagovalec turnirjev velike četverice in finalist letošnjega Odprtega prvenstva Avstralije.

30-letni tenisač z Mallorce za madridski klub navija od malih nog, zanimivo pri tem pa je predvsem dejstvo, da je njegov stric, Miguel Angel Nadal, igral za največjega rivala “galaktikov”, Barcelono.