Đoković po dveh urah boljši od Krajinovića

ATP 18. Sep 202014:50 > 17:28
Clive Brunskill Getty Images

Prvi teniški igralec sveta Novak Đoković se je s težko priborjeno zmago nad rojakom Filipom Krajinovićem uvrstil v četrtfinale Mastersa v Rimu.

Krajinović je hitro pokazal, da misli resno in že v prvi igri Đokoviću odvzel servis. Novak mu ni ostal dolžan in že v naslednji igri izkoristil četrto break žogico za izenačenje na 1:1. Đoković je imel pri 5:4 dve zaključni žogici za zmago v prvem nizu, vendar je uspel Krajinović igro dobiti. V napeti podaljšani je Krajinović povedel s 4:1 in imel dva servisa, vendar oba izgubil, v nadaljevanju pa je bil Đoković bolj zbran, izkoristil tretjo zaključno žogico in podaljšano igro dobil z 9:7.

V drugem nizu je Đokoviću uspel break v tretji igri, pri svojem servisu je bil zelo zanesljiv, v deveti igri pa izkorstil prvo priložnost za break in dobil še drugi niz, izid je bil 6:3.