Novak Đoković brez težav v 2. krog Roland Garossa

Uncategorized 29. Sep 202013:57 > 17:49
Getty Images/Clive Brunskill

Na tekmi 1. kroga Roland Garossa je Novak Đoković suvereno, s 6:0, s 6:2 in s 6:3 premagal 24-letnega Šveda Mikaela Ymerja.

Srbski as se bo v 2. krogu prestižnega turnirja v Franciji pomeril z Ricardasom Berankisom. Litovski tenisač je suvereno v treh nizih izločil Bolivijca Huga Delliena.

17-kratni zmagovalec velike četverice je za zmago potreboval samo eno uro in 37 minut.

Tenisač številka ena na svetu je danes vknjižil 291. zmago na turnirjih za grand slam in 69. na Roland Garossu.

To je bil najboljši mogoč začetek Rolanda Garrosa. Vemo, da so razmere tu precej drugačne kot običajno, ampak ustrezajo mojemu načinu igre. Prvi niz me je sprostil, nato sem igral sproščeno,” je dejal 33-letni Srb tekmi, na kateri je oddal samo 5 iger.