Sock v polfinale, Zverev na počitnice

Uncategorized 16. Nov 201723:07 > 23:17

Jack Sock je tretji polfinalist zaključnega Mastersa v Londonu, potem ko je z 2-1 v nizih ugnal Alexandra Zvereva. Američan bo v sobotnem polfinalu igral proti Bolgaru, Grigorju Dimitrovu.

Američan je bil od Zvereva boljši v prvem in tretjem nizu – obakrat s 6:4 – dvajsetletni Nemec pa je drugi niz po le 28 minutah ure dobil z izidom 6:1 “V soboto bom moral igrati na najvišji ravni, če želim premagati Grigorja,” je po zmagi povedal Sock, ki je Dimitrova doslej že trikrat premagal ter doživel tudi en poraz.

Jack, ki na londonskem Mastersu nastopa sploh prvič, se je torej ob debitantskem obisku O2 arene prebil v izločilne boje. Jutri bo postalo jasno, kdo bo se bo v drugem polfinalnem paru pridružil Rogerju Federerju. Za to čast tekmujeta Dominic Thiem in David Goffin.