Đoković se vrača šele v Indian Wellsu

Michael Dodge/Getty Images

Srbski teniški zvezdnik Novak Đoković se bo po slabem začetku sezone v Avstraliji na turnejo vrnil šele na mastersu v Indian Wellsu, ki ga boste v živo lahko spremljali na programih Sportkluba.

Novak Đoković je na prvem turniju za grand slam v letošnji sezoni presenetljivo izpadel že v drugem krogu, ko ga je po petih nizih presenetil Uzbekistanec Denis Istomin. Čeprav je srbski zvezdnik po turnirju v Avstraliji v preteklih letih sezono nadaljeval v Dubaju, se je letos odločil drugače.

V naslednjih tednih naj bi formo stopnjeval v Monte Carlu, na igrišče pa se bo vrnil šele na začetku marca v ZDA. Masters v Indian Wellsu je na sporedu od 9. do 19. marca in ga boste lahko spremljali v živo na programih Sportkluba. Đoković bo v sončni Kaliforniji branil naslov in lovil že svoj šesti naslov najboljšega na tem turnirju.