Đoković izpušča Miami?

Uncategorized 18. Mar 201712:41 > 12:42
Clive Brunskill, Getty Images

Najboljši srbski tenisač Novak Đoković najverjetneje ne bo sodeloval na drugem Masters turnirju sezone v Miamiju, so izvedeli naši kolegi pri srbskem Sportklubu.

Informaciju o možnosti, da Novak ne bo igral na Floridi, je prva objavila francoska novinarka Carole Bouchard. Đoković naj bi imel že dalj težave z bolečinami v desnem komolcu, te pa naj bi se mu začele še nekoliko pogosteje pojavljati prav v Indian Wellsu.

Novak je prve zdravniške preglede opravil v Los Angelesu. Ti so pokazali, da “Nole” nujno potrebuje počivanje, zato bo verjetno to pavzo naredil med trajanjem Miamija.

Srbski tenisač bi moral na drugem Mastersu sezone braniti naslov, ki ga je tu dobil tri leta zapored. Masters v Miamiju se začne v sredo, seveda pa ga boste lahko spremljali tudi na programih televizije Sportklub.