09.04.2019 | 11.16

Najboljši teniški igralec na svetu Novak Đoković je v ponedeljek v Monte Carlu že pričel s pripravami na peščeni del teniške sezone.

Novak Đoković

Julian Finney, Getty Images

Monte Carlo je prizorišče prvega peščenega Mastersa teniške sezone, prvi lopar sveta Novak Đoković pa po bo slabih nastopih na sočnem dvojčku v Indian Wellsu in Miamiju skušal popraviti vtis. Nole bo na turnirju prvi nosilec, a ne tudi glavni favorit, saj bo tam nastopil tudi Rafael Nadal, rekorder po številu osvojenih turnirjev na rdečem pesku Monte Carla.

You Tube

Bedene boljši od Tomića v Budimpešti

Slovenski tenisač Aljaž Bedene se je uvrstil v osmino finala turnirja v Budimpešti, potem ko je v prvem krogu premagal Avstralca Bernarda Tomića z rezultatom 7:6 (5), 6:4.

Točka turnirja v Monte Carlu! Lajovič ujel nemogoče!!

Dušan Lajović in Fabio Fognini sta na trenutke v finalu Monte Carla prikazala odlične izmenjave in nenazadnje, po vse verjetnosti tudi točko turnirja, ki jo je na koncu dobil Lajovič. Srb se jev nekem trenutku že znašel v podrejenem položaju na koncu pa je ujel nemogoče in prišel do točke.

Fognini presenetljivo zmagovalec Monte Carla

Fabio Fognini je osvojil naslov najboljšega na Masters turnirju v Monte Carlu, potem, ko je včeraj presenetljivo v polfinalu ugna Rafaela Nadala je bil danes s 6:3, 6:4 boljši od Dušana Lajoviča.

Kot da je on kralj peska: Izjemna winnerja Fogninija

Fabio Fognini je Rafaela Nadala v polfnialu mastersa v Monte Carlu premagal z njegovim "orožjem". Na nasprotno stran mreže je ves čas pošiljal neubranljive winnerje. Na trenutke je vse skupaj izgledalo, kot da je Italijan tisti, ki ima status "kralja peska". Uživajte v dveh potezah Fogninija.