Lintao Zhang / Getty Images
Tenis 10.11.2018 | 14:36

Poglejte, kako je Kvitovo pošolal "starček"

Petra Kvitova

Dekleta si lahko po koncu naporne WTA sezone odpočijejo. No, ne čisto vsa. Ta konec tedna sledi še zadnje dejanje, ko se bosta na Češkem v finalu Pokala Federacij pomerili domača izbrana vrsta in ekipa ZDA.

Cameron Spencer/Getty Images

Dvakratna zmagovalka turnirjev velike četverice, Petra Kvitova, je dobila poziv na trening, ki bi ga morala odigrati na prizorišču finala, hkrati pa bi za proizvajalca ur (Tag Heuer) posnela oglas.

Zamisel je bila, da ji pri tem pomaga upokojenec Hubert Schmidt, s katerim bi odigrala par točk. Po nekaj udarcih Čehinja spozna, da gre za potegavščino in se z loparjem v roki na drugi strani mreže skriva nekdo drug.

Poglejte kdo!

ATP Peking: Sezona iz sanj za Basilašvilija

Nikoloz Basilašvili je zmagovalec ATP turnirja serije 500 v Pekingu. V finalu je z izidom 6:4, 6:4 ugnal Juan Martina Del Potra in tako osvojil drugi turnir ATP v tekoči sezoni.

Medvedev prvi ruski zmagovalec Tokia

Kljub temu, da je v finalu igral proti domačinu in prvemu favoritu z anaslov, Keiju Nišikoriju, se Daniil Medvedev ni ustrašil izziva, prej nasprotno.

Bedene do 15. naslova na turnirjih serije challenger

Najboljši slovenski tenisač Aljaž Bedene je v finalu challengerja v Orleansu s 4:6, 6:1 in 7:6 premagal domačina Antoinea Hoanga, sicer 193. igralca sveta.

Davis Cup: Znani pari kvalifikacij za elitno skupino

Danes je bil izveden žreb kvalifikacij za elitno reprezentančno tekmovanje v moškem tenisu, Davisov pokal 2019, ki bo prihodnje leto doživel korenite reforme.