Al Bello/Getty Images

Tenis

12.02.2019 | 09.18

Konec sodelovanja - Osaka in Bajin vsak svojo pot

Japonska teniška igralka in zmagovalka zadnjih dveh turnirjev velike četverice Naomi Osaka je na svojem Twitter profilu zapisala, da je prekinila sodelovanje s trenerjem Sascho Bajinom.

Naomi Osaka, Sascha Bajin

Clive Brunskill/Getty Images

Najboljša teniška igralka na svetu Naomi Osaka ne bo več sodelovala z nemškim strokovnjakom Sascho Bajinom, presenetljivo novico pa je Japonka sporočila preko družabnih omrežij.

Osaka je z Bajinom sodelovala 13 mesecev, v tem obdobju pa osvojila OP ZDA 2018 in OP Avstralije pred nekaj tedni, za nameček pa še WTA Premier turnir v Indian Wellsu na začetku lanskega leta.

Bajin je bil lani razglašen za najboljšega trenerja v ženski karavani, zato je novica presenetila navijače Osake in tudi strokovno javnost.

Komentarjev (1)

Milan

Tega se ne naredi ko si na vrhu. Ga bo še iskala nazaj, kot je Djoković Vajdo

Odgovori 0 0

Kaja Juvan končala z nastopi v Bukarešti

Kaja Juvan je v 2. krogu WTA turnirja v Bukarešti izgubila dvoboj z domačinko Irino-Camelio Begu.

Ivanišević po Wimbledonu: Federer se bo težko pobral

Goran Ivanišević je v pogovoru za hrvaški Jutarnji list v svojem slogu pokomentiral finale Wimbledona med njegovim varovancem Novakom Đokovićem in Rogerjem Federerjem.

ATP Umag: Bedene nadigral Cecchinata

Slovenski tenisač Aljaž Bedene je v 1/16 finala ATP turnirja v Umagu premagal 5. nosilca Italijana Marca Cecchinata s 6:3 in 6:2 ter se uvrstil v 1/8 finala. Tam bo njegov nasprotnik zmagovalec dvoboja Sousa / Sinner.

Novak po izjemnem finalu: Roger me navdihuje

Prvi tenisač sveta Novak Đoković je ubranil naslov v Wimbledonu. V finalu je po pravi drami s 3:2 v nizih premagal Rogerja Federerja, obračun pa bo v zgodovino šel kot eden izmed najbolj napetih v zgodovini.