Al Bello/Getty Images

Tenis

12.02.2019 | 09.18

Konec sodelovanja - Osaka in Bajin vsak svojo pot

Japonska teniška igralka in zmagovalka zadnjih dveh turnirjev velike četverice Naomi Osaka je na svojem Twitter profilu zapisala, da je prekinila sodelovanje s trenerjem Sascho Bajinom.

Naomi Osaka, Sascha Bajin

Clive Brunskill/Getty Images

Najboljša teniška igralka na svetu Naomi Osaka ne bo več sodelovala z nemškim strokovnjakom Sascho Bajinom, presenetljivo novico pa je Japonka sporočila preko družabnih omrežij.

Osaka je z Bajinom sodelovala 13 mesecev, v tem obdobju pa osvojila OP ZDA 2018 in OP Avstralije pred nekaj tedni, za nameček pa še WTA Premier turnir v Indian Wellsu na začetku lanskega leta.

Bajin je bil lani razglašen za najboljšega trenerja v ženski karavani, zato je novica presenetila navijače Osake in tudi strokovno javnost.

Komentarjev (1)

Milan

Tega se ne naredi ko si na vrhu. Ga bo še iskala nazaj, kot je Djoković Vajdo

Odgovori 0 0

Bedene bo v Riu zaigral v polfinalu!

Slovenski tenisač Aljaž Bedene se je z zmago nad Bolivijcem Hugom Dellienom s 4:6, 6:2 in 6:3 uvrstil v polfinale teniške turnirja ATP.

WTA Dubaj: V finalu Kvitova in Benčičeva

Znani sta obe finalistki WTA turnirja v Dubaju. Za lovoriko se bosta pomerili Švicarka Belinda Benčič in Čehinja Petra Kvitova.

Novak: Davisov pokal bom izpustil, nov sistem ni pravi

Prvi tenisač sveta Novak Đoković letos ne bo branil barv Srbije na prenovljenem Davisovem pokalu, pač pa bo igral v novonastalem pokalu ATP.

Halepova in Pliškova izpadli v četrtfinalu

Švicarka Belinda Benčič je presenetila številko 2 tenisa Simono Halep, ko jo je izločila v četrtfinalu Dubaja s 4:6, 6:4, 6:2. Opoldne pa je Tajvanka Su Wei Hsijeh premagala favorizirano Čehinjo Karolino Pliškovo v treh nizih. V polfinalu sta še Petra Kvitova in Elina Svitolina.