Al Bello/Getty Images

Tenis

12.02.2019 | 09.18

Konec sodelovanja - Osaka in Bajin vsak svojo pot

Japonska teniška igralka in zmagovalka zadnjih dveh turnirjev velike četverice Naomi Osaka je na svojem Twitter profilu zapisala, da je prekinila sodelovanje s trenerjem Sascho Bajinom.

Naomi Osaka, Sascha Bajin

Clive Brunskill/Getty Images

Najboljša teniška igralka na svetu Naomi Osaka ne bo več sodelovala z nemškim strokovnjakom Sascho Bajinom, presenetljivo novico pa je Japonka sporočila preko družabnih omrežij.

Osaka je z Bajinom sodelovala 13 mesecev, v tem obdobju pa osvojila OP ZDA 2018 in OP Avstralije pred nekaj tedni, za nameček pa še WTA Premier turnir v Indian Wellsu na začetku lanskega leta.

Bajin je bil lani razglašen za najboljšega trenerja v ženski karavani, zato je novica presenetila navijače Osake in tudi strokovno javnost.

Komentarjev (1)

Milan

Tega se ne naredi ko si na vrhu. Ga bo še iskala nazaj, kot je Djoković Vajdo

Odgovori 0 0

Nadal: "Monte Carlo je bil korak naprej"

Španac Rafael Nadal je priznal, da je v polfinalu Monte Carla odigral najslabši dvoboj na pesku, a da je bila njegova predstava na sploh na turnirju v Kneževini korak naprej glede na predhodno obdobje.

"Đoković bo imel težave, če ne bo poslušal Vajde"

Nekdanji četrti teniški lopar sveta Greg Rusedski pravi, da se bo Novak Đoković znašel še v večjih težavah, v kolikor ne bo poslušal nasvetov svojega glavnega trenerja Marjana Vajde.

Bedene boljši od Tomića v Budimpešti

Slovenski tenisač Aljaž Bedene se je uvrstil v osmino finala turnirja v Budimpešti, potem ko je v prvem krogu premagal Avstralca Bernarda Tomića z rezultatom 7:6 (5), 6:4.

Točka turnirja v Monte Carlu! Lajovič ujel nemogoče!!

Dušan Lajović in Fabio Fognini sta na trenutke v finalu Monte Carla prikazala odlične izmenjave in nenazadnje, po vse verjetnosti tudi točko turnirja, ki jo je na koncu dobil Lajovič. Srb se jev nekem trenutku že znašel v podrejenem položaju na koncu pa je ujel nemogoče in prišel do točke.