Sport Klub Youtube

Košarka 16.05.2018 | 13:57 > 13:58

Milosavljevič: Če ne bi bil uspešen, ne bi ostal v NBA

Serijo intervjujev pred začetkom evroligaške norije v Beogradu nadaljujemo z Lojzetom Milosavljevičem, ki trenutno deluje kot oglednik moštva lige NBA iz Portlanda, pred tem je bil šest let glavni skavt pri Atlanta Hawks. Zanimiv sogovornik, ki košarko pozna do obisti.

Ponižanje Olympiacosa - Mike James razburil Grke

Milano je v 3. krogu Evrolige s kar 99:75 slavil sredi Aten in Olympiacosu prizadejal enega najhujših domačih porazov v zadnjem času. Za dodatno sol na rane Grkov je poskrbel Mike James s trojko v zadnjih sekundah, s čimer je postavil piko na i visoki zmagi Italijanov.

DeAndre Ayton, prvi izbor na letošnjem naboru Lige NBA, je na debiju v najmočnejši košarkarski ligi na svetu navdušil. Njegov Phoenix je v noči na četrtek s 121:100 ugnal Dallas, za katerega igra Luka Dončić, Ayton pa je v statistiko vpisal kar 18 točk, 10 skokov in šest asistenc.

Košarkarji Budućnosti so bili tri četrtine boljši od Maccabija v 3. krogu Evrolige, v zadnjem delu igre pa dosegli samo dve točki v devetih minutah in gostom iz Tel Aviva dovolili, da pridejo do prve letošnje zmage.

Košarkarji moštva LA Clippers so v tekmi pripravljalnega dela sezone lige NBA premagali Minnesoto s 128:101, spet pa je svojo omejeno minutažo s pridom izkoristil srbski velikan Boban Marjanović, ki je v vsega 11 minutah igre dosegel 15 točk in dva skoka.