Euroleague

Košarka

01.11.2019 | 22.11

Real Madrid BC

Košarkar Albe Makai Mason je ob koncu prvega polčasa evroligaškega obračuna med Real Madridom in Albe dosegel sijajno trojko!

Evroliga na SK: Zvezda gosti Albo, Šiško v Pireju

V petek bodo odigrali še preostalih šest obračunov 20. kroga Evrolige, ki si jih v živo oglejte na programih Sportkluba. Crvena zvezda bo proti Albi (19:00, SK 1) poizkušala nadoknaditi zamujeno po porazu proti Žalgirisu, Žan Mark Šiško pa z Bayernom gostuje v Pireju pri Olympiacosu (19:30, SK 6).

Vas zanima, kaj je v zadnjem času počel slovenski košarkarski trener Saša Filipovski? Premier 1. dela daljšega pogovora v torek, 21. januarja, ob 20.15 na Sportklubu 1.

V 18. krogu Evrolige je Bayern Žana Marka Šiška, ki je dočakal evroligaški debi, moral priznati premoč CSKA-ju (77:84). Slovenski košarkar je v slabih enajstih minutah dosegel tri točke (0/1 za 2, 1/2 za 3), v statistiko pa je vpisal še tri podaje ter po eno ukradeno in izgubljeno žogo.

Košarkarji Crvene zvezde so v 18. krogu Evrolige slavili proti Asvelu z rezultatom 83:30. Veliki junak Beograjčanov je postal Kevin Xavier Punter, ki je tri sekunde pred koncem s trojko odločil zmagovalca.