Košarka

29.01.2019 | 10.21

Na našem kanalu ste lahko spremljali tekmo NBA med Denver Nuggetsi in Memphis Grizzlies. Denver se je izjemno vrnil po zaostanku 25 točk za zmago s 95:92. Poglejte si highlightse.

Košarkarji Dallasa so po dveh zaporednih porazih v gosteh prišli do velike zmage v svoji dvorani, kjer so padli aktualni prvaki Lige NBA iz Toronta. Prvi strelec tekme je bil znova Luka Dončić!

Luka Dončič je bil spet junak gostujoče zmage Dallasa proti Memphisu. V samo 29. minutah je znova odigral odlično in prišel do dvojnega dvojčak. Dosegel je 24 točk ter prispeval še 14 skokov in 8 asistenc.

Poleg Nikole Jokića, je zmago tik pred zdajci svoji ekipi prinesel tudi hrvaški reprezentant Bojan Bogdanović.

Oglejte si koš Nikole Jokića, s katerim je Srb svoji ekipi pomagal do zmage, potem ko so Nuggets v zadnji četrtini zaostajali že za 20 točk.