SK

Košarka

23.03.2019 | 08.38 > 08:54

James Harden nadaljuje z izvrstnimi predstavami. Tokrat je "brada" ob zmagi Houstona nad San Antonio Spursi s 111:106 dosegla neverjetnih 61 točk ob metu iz igre 19/34. 27 točk je prispeval v prvem polčasu, preostanek pa v drugem delu srečanja.

Bradley Beal je v dresu Washingtona proti Milwaukeeju dosegel kar 55 točk, kar je njegov rekord kariere. Iz igre je metal 19/33, od tega 8/13 za tri točke. Na njegovo žalost tudi to ni bilo dovolj za zmago proti najboljši ekipi rednega dela sezone.

Osem trojk, 50 točk: Kako je Young "pogasil" vročico

Trae Young je ob zmagi Atlante proti Miamiju s 129:124 s 50 točkami postavil osebni rekord kariere. Zadel je 18 od 19 prostih metov, odlično je metal tudi za tri točke (8/15), statistiko pa je obogatil tudi z osmimi podajami. Poglejte si najboljše trenutke njegove vrhunske predstave.

Na All Star tekmi Lige NBA v Chicagu je bila še posebej zanimiva četrta četrtina, na kateri so igralci "grizli" tudi v obrambi, skakali na sodniške odločitve, ... Nekaj, kar na obračunih vseh zvezd v preteklosti nismo videli prav pogosto.

Gordon preskočil 226 cm in zabil, a to ni bilo dovolj

Na tekmovanu v zabijanju na NBA All Star vikendu v Chicagu je po pravi drami v finalu proti Aaronu Gordonu na koncu slavil Derrick Jones. Pa čeprav je košarkar Orlanda v enem izmed svojih zabijanj preskočil 226 cm visokega Bostonovega centra Tacko Falla.