youtube

Košarka

09.11.2019 | 08.39

Utah Jazz

Poleg Nikole Jokića, je zmago tik pred zdajci svoji ekipi prinesel tudi hrvaški reprezentant Bojan Bogdanović.

Košarkarji Houstona so v gosteh s 130:107 ugnali Orlando, znova pa je blestel James Harden, ki je dosegel 54 točk. Pred dvema dnevoma je "brada" Clevelandu natresel 55 točk, od začetka let apa ima takšnih tekem prek 50 že kar pet. Povprečno na srečanje beleži 39.3 točke, 5.9 skoka in 7.5 asistence.

Nogometaš moštva RKC Waalwijka Stijn Spierings je dosegel neverjeten zadetek na tekmi nizozemske lige proti SC Heerenveen, a je bila to le slaba tolažba ob porazu njegove ekipe z 1:3.

Nogometaši Arsenala so v zadnji tekmi 16. kroga Premier lige v gosteh premagali West Ham z 2:1, čeprav so ob polčasu zaostajali, v vsega devetih minutah igre pa so dosegli tri zadetke. Najlepšega je zagotovo dosegel francoski nogometaš Nicolas Pepe.

Košarkarji Houstona so v noči na nedeljo premagali Atlanto, tekmo sezone pa je odigral James Harden, ki je še četrtič v karieri dosegel vsaj 60 točk na eni tekmi. S tem se je na večni lestvici na tretjem mestu izenačil z Michaelom Jordanom.