youtube

Košarka

28.11.2019 | 10.42

Kyrieju Irvingu navijači v TD Gardnu niso pripravili ravno lepe dobrodošlice. Kljub temu, da se igralec ni pojavil na parketu, ko je njegov Brooklyn gostoval v Bostonu, so si ga navijači bivše ekipe Celtics privoščili z glasnini vzkliki.

Nogometaš moštva RKC Waalwijka Stijn Spierings je dosegel neverjeten zadetek na tekmi nizozemske lige proti SC Heerenveen, a je bila to le slaba tolažba ob porazu njegove ekipe z 1:3.

Nogometaši Arsenala so v zadnji tekmi 16. kroga Premier lige v gosteh premagali West Ham z 2:1, čeprav so ob polčasu zaostajali, v vsega devetih minutah igre pa so dosegli tri zadetke. Najlepšega je zagotovo dosegel francoski nogometaš Nicolas Pepe.

Oglejte si vse zadetke iz dramatične tekme moštvev Sheffield United in Manchester United, na kateri sta bila vratarja skupno premagana kar šestkrat, tekma pa se je končala z neodločenim rezultatom 3:3.

Dallas Mavericks so v teksaškem derbiju v gosteh s 137:123 premagali moštvo Houston Rockets, še enkrat pa je Luka Dončić prikazal MVP predstavo, potem ko je dosegel 41 točk (15/29 iz igre, 5/14 za tri, 6/8 prosti meti), dodal pa še šest skokov, 10 asistenc in dve ukradeni žogi.