youtube

Košarka

14.02.2020 | 09.55

Prvi center moštva Oklahoma City Thunder Steven Adams je poskrbel za enega najbolj bizarnih košev v tej sezoni lige NBA, potem ko je z eno roko iz sredine igrišča zadel koš ob sireni.

Na All Star tekmi Lige NBA v Chicagu je bila še posebej zanimiva četrta četrtina, na kateri so igralci "grizli" tudi v obrambi, skakali na sodniške odločitve, ... Nekaj, kar na obračunih vseh zvezd v preteklosti nismo videli prav pogosto.

Gordon preskočil 226 cm in zabil, a to ni bilo dovolj

Na tekmovanu v zabijanju na NBA All Star vikendu v Chicagu je po pravi drami v finalu proti Aaronu Gordonu na koncu slavil Derrick Jones. Pa čeprav je košarkar Orlanda v enem izmed svojih zabijanj preskočil 226 cm visokega Bostonovega centra Tacko Falla.

All Star vikend Lige NBA v Chicagu se je tradicionalno začel z obračunom vzhajajočih zvezd. Na tekmi brez prave obrambe je selekcija ZDA s 151:131 odpravila selekcijo Sveta, pri kateri je kot kapetan blestel tudi Luka Dončić. Poglejte si najbolj atraktivne trenutke srečanja.

Nogometaši Juventusa so v gosteh proti Milanu v prvi tekmi polfinala italijanskega pokala prišli do izenačenja, potem ko je glavni sodnik v 90. minuti srečanja njim v prid dosodil 11-metrovko. Pa je bil storjen prekršek za najstrožjo kazen?