You Tube

Košarka

17.02.2020 | 12.23

Na All Star tekmi Lige NBA v Chicagu je bila še posebej zanimiva četrta četrtina, na kateri so igralci "grizli" tudi v obrambi, skakali na sodniške odločitve, ... Nekaj, kar na obračunih vseh zvezd v preteklosti nismo videli prav pogosto.

Američani priporočajo - vzemite si 12 minut časa in si oglejte najboljše podaje Nikole Jokiča v NBA karieri. Katera asistenca vam je najbolj všeč?

Slovenski zvezdnik Luka Dončić je ob zmagi Dallasa po podaljšku proti New Orleansu vpisal svoj 22. trojni dvojček v karieri, prehitel Jasona Kidda in postal rekorder franšize. Dončić je obračun končal s 30 točkami, 17 skoki in 10 asistencami. Oglejte si povzetek in vrhunce obračuna!

Luka Dončić je ob zmagi Dallasa proti San Antoniu s 109:103 vpisal svoj 21. trojni dvojček v dresu Mavsov, potem ko je dosegel 26 točk, 14 asistenc in 10 skokov. S tem dosežkom se je po številu trojnih dvojčkov v zgodovini franšize izenačil z legendarnim Jasonom Kiddom.

Košarkarji Los Angeles Clippers so prepričljivo ugnali Memphis z rezultatom 124:97, največ pozornosti pa je sprožil eden izmed košev, ki jih je na tekmi dosegel Paul George. Ob lahkem zabijanju iz protinapada je namreč storil 2, 3, 4, ... korake. Jih lahko preštejete?