Košarka

21.03.2018 | 10.33

Bayern zapravil 23 točk, potem pa sumljiva odločitev..?

Darusafaka Dogus

V polfinalu Eurocupa je Bayern v prvem polčasu že vodil s 23. točkami prednosti, na koncu pa po trojki Stantona Kida izgubil s 76:74 proti Darussafaki. Nemci so sicer imeli napad ob vodstvu za točko, a so žogo izgubili ob sicer zelo sumljivi sodniški odločitvi. Presodite sami...

Komentarjev (1)

MiRa

Sodniška napaka, žoga iz avta za Bayer

Odgovori 0 0

KošarkarjiEfesa so v 11. krogu evrolige z izidom 104:75 ugnali Bayern, Shane Larkin pa je z 49 točkami (10/12 za tri) postavil rekord tekmovanja. Na koncu je imel indeks kar pri 53! "Hvala vsem, ki ste z menoj delili to nepozabno noč. Todaaaa, mi smo šele dobro začeli," je dejal Američan.

Miloš Teodosič je včeraj v EuroCupu Virtus Bologni prinesel zmago v dobesedno zadnji sekundi tekme. Do konca je bilo še približno pol sekunde, Srb pa je s spektakularnim metom zadel za veselje in zmago.

Slovenaski košarkar in najboljši strelec španskega prvenstva Klemen Prepelič je v tekmi EuroCupa proti Darušafaki skoraj postal tragični lik tekme, a se je oddolžil z neverjetnim metom za zmago ob sireni iz treh četrtin igrišča. Podoživite čudež v režiji priljubljenega "Prleta"!

Crvena zvezda je uspešno začela sezono v Eurocupu, potem ko je v prvem krogu pred okoli štiri tisoč gledalci v dvorani "Aleksandar Nikolić" z 88:73 odpravila Ulm. Poglejte si vse vrhunce zmage srbskih prvakov.