You Tube

Košarka

14.09.2018 | 16.37

Včeraj so bile odigrane prve septemberske tekme kvalifikacij za SP v v košarki na Kitajskem. Spodaj pa si lahko ogledate najlepše akcije prvega dne, kjer je v ospredju vrhunsko zabijanje Jana Veselya.

Tekmo med Brooklynom in Philadelphio je zaznamoval tudi pretep v tretji četrtini, ko je Jared Dudley po ostrem posredovanju Joela Embiida izgubil živce. Več v videu...

Konec sezone: Kako je Virginija osvojila NCAA naslov

Virginija je prvak lige NCAA, potem ko je po podaljšku ugnala ekipo Texas Tech s 85:77. Zadnjih pet minut obračuna je bilo neverjetnih ...

Včeraj sta bili v ligi NBA odigrani dve tekmi. Brooklyn Nets je prišel do zelo pomembne zmage v boju za končnico proti Milwaukeeju (133:128), Philadelphia 76ers pa je s 116:96 premagala Chicago Bullse. V priloženem videu si poglejte Top 5 potez in highlightse obeh tekem.

Hrvaški košarkarski as, Mario Hezonja, je v dresu New Yorka sinoči dosegel prvenec kar zadeva trojne dvojčke. Krilni center se je ob porazu proti Houstonu izkazal z učinkom 16 točk, prav toliko skokov ter 11 asistenc.