Sport klub

Košarka

18.09.2018 | 22:31

Tako, kot je Nikola Ivanović leta 2012 s trojko v zadnji sekundi sredi Beograda premagal Srbijo, je košarkar Budućnosti tudi danes podobno uspel zadeti v dresu črnogorske reprezentance proti Ukrajini. Tokrat ob izteku 1. polčasa.

Taj Gibson je sinoči v eni izmed akcij v napadu uspešno zaključil in dosegel koš, a pri tem izgubil svoj košarkarski copat, kar pa ga ni ustavilo, da se v obrambi z novim pripomočkom zoperstavi svojemu nasprotniku.

Ob zmagi ekipe Bucs proti Cavaliers s 114:102 je v polnem sijaju spet zablestel Grk, Giannis Antetokounmpo, ki je izenačil osebni rekord 44 točk (14-19 iz igre, 16-21 prosti meti), dodal pa je še 14 skokov in 8 asistenc.

TOP 10: Tony Parker spomnil na zlate čase

V noči na soboto so košarkarji v Ligi NBA navdušili z veliko atraktivnimi potezami. Na zlate čase je z asistenco po hitrem protinapadu spomnil Tony Parker.

Košarkarski El Clasico v 12. krogu Evrolige je zaznamoval sijajen koš Facudna Campazza, ki je v zadnji sekundi prvega polčasa zadel čez celo igrišče. To je lani na tekmi proti Barceloni uspelo tudi Luki Dončiću!