Sport klub

Košarka 18.09.2018 | 22:31

Tako, kot je Nikola Ivanović leta 2012 s trojko v zadnji sekundi sredi Beograda premagal Srbijo, je košarkar Budućnosti tudi danes podobno uspel zadeti v dresu črnogorske reprezentance proti Ukrajini. Tokrat ob izteku 1. polčasa.

Luka Dončić se je navijačem Dallasa predstavil z izvrstno predstavo. Na prvi domači tekmi v sezoni so Mavericski prav na krilih Dončića ugnali Minnesoto, slovenski čudežni deček pa je gostom nasul kar 26 točk.

DeAndre Ayton, prvi izbor na letošnjem naboru Lige NBA, je na debiju v najmočnejši košarkarski ligi na svetu navdušil. Njegov Phoenix je v noči na četrtek s 121:100 ugnal Dallas, za katerega igra Luka Dončić, Ayton pa je v statistiko vpisal kar 18 točk, 10 skokov in šest asistenc.

Dallas je v predsezoni lige NBA premagal Philadelphijo, kitajsko občinstvo pa v Shenzhenu navduševala predvsem mlada asa Mavericksa Luka Dončić in Dennis Smith Jr. Poglejte njuni sijajni akciji v razmaku ene minute.

Prvi koš LeBrona v rumeni opravi! Začetek nove ere?

LeBron James je debitiral v dresu Los Angeles Lakersov v pripravljalni tekmi proti Denverju. Poglejte kako je izgledal njegov prihod na parket s številko 23 ter njegov prvi koš za katerega je potreboval slabe tri minute.