You Tube

Nogomet 19.10.2017 | 09:30 > 09:32

FC Barcelona

Gerard Pique je na včerajšnji tekmi dosegel zadetek proti Olympiakosu z roko, sodnik je to opazal in mu pokazal drugi rumeni karton. Barcelona je kljub njegovi potezi zanesljivo zmagala. Pique pa je v slogu Maradone vendar z roko ob telesu, znova opozoril nase.

Barcelona je včeraj potrebovala le tri minute, da preobrne potek dogajanja na tekmi proti Real Sociedadu in pride do zmage z 2:1. Oba zadetka so modro-rdeči dosegli po kotu.

Nogometaš Valladolida Keko je včeraj v izdihljajih tekme z Barcelono dosegel izenačujoči zadetek, vendar ga je sodnik po ogledu videa razveljavil zaradi prepovedanega položaja. Mnenje? Je bil res "ofsajd"?

Lionel Messi je po zmagi Barcelone proti Sevillii (2:1) v španskem superpokalu prvič v karieri v zrak dvignil trofejo kot kapetan Kataloncev. Za Argentinca je bila to že 33. osvojena lovorika s klubom iz Camp Noua, s čimer je na prvem mestu večne lestvice prehitel legendarnega Andresa Iniesto.

Legendarni nogometaš Barcelona Andres Iniesta je v nedeljo odigral zadnjo tekmo v dresu katalonskega velikana. Camp Nou je ob njegovem odhodu grmel deset minut, Iniesta pa bo v prihodnjih dneh sporočil, kje bo zaključil svojo uspešno športno pot.