Vir: youtube

Nogomet 12.04.2018 | 18:09 > 18:11

V: Realovi navijači prepričani; Isco ni bil v ofsajdu

Isco je v prvem polčasu "zloglasnega" obračuna med Realom in Juventusom dosegel gol, ki je bil razveljavljen zaradi domnevnega prepovedanega položaja. Poudarek na domnevnega.

Se še spomnite norveškega čudežnega dečka? Martin Odegaard, ki kot posojeni nogometaš Reala nastopa za Heerenveen, je minuli konec tedna ob porazu svoje ekipe proti Ajaxu z 1:4, zabil čudoviti zadetek in spomnil, zakaj so ga v svojih vrstah želeli videti praktično vsi evropski velikani.

Mitja Viler je s fantastičnim zadetkom v 27. minuti v Ljudskem vrtu poskrbel za izzenačenje, kot se je na koncu izkazalo tudi za napredovanje Maribora. Evrogol Vilerja, za katerega nekateri pravijo, da je bil plod sreče si lahko ogledate tukaj.

Ali je to morda razlog, zakaj je Nadal izgubil?

Pred samim začetkom dvoboja osmine finala v Wimbledonu Müller - Nadal se je slednji v tunelu prepoznavno ogreval. Ni pa razmišljal, koliko je visok strop in tako se je udaril v glavo. Španec je epsko srečanje na koncu tudi izgubil. Kdo ve, morda ravno zaradi tega udarca v glavo.