You Tube

Nogomet 08.11.2018 | 19:02

Real Madrid je včeraj na gostovanju pri Viktoriji iz Plzna slavil s 5:0. Po tekmi pa je kar močno odmevala še ena zelo grda poteza Sergia Ramosa. Slednji je nogometašu Milanu Havelu s komolcem odlomil nos, kar še zdaleč ni njegov prvi start, s katerim je poškodoval nasprotnika.

Ob 16:15 na SK1: Veliki El Clasico!

Le še nekaj ur nas loči od največjega derbija v svetovnem klubskem nogometu na svetu! Prvi El Clasico v tej sezoni prinaša obračun dveh rivalov in zagrizenih tekmecev Barcelone in Real Madrida, naš komentator Goran Obrez pa vas v posebnem napovedniku vabi v našo družbo!

Cristiano Ronaldo je danes prvič v dresu Juventusa odigral tekmo v Ligi prvakov. Igrišče pa je moral zapustiti po samo 39. minutah, saj mu je nemški sodnik Felix Brych pokazal rdeči karton. Počasni posnetek pa ne razkriva kaj natančno se je zgodilo. Kakšno pa je vaše mnenje glede tega?

Nogometaši Crvene zvezde so si z včerajšnjim remijem 2:2 proti Salzburgu izborili mesto v skupinskem delu Lige prvakov. V videu si lahko pogledate kako zelo napeto je bilo nekaj zadnjih minut pred velikim slavjem Srbov sredi Salzburga.

Cristiano Ronaldo je včeraj tudi dokončno zapustil vrste Real Madrida in postal član Juventusa. Pri galaktikih pa so se od najboljšega igralca vseh časov poslovili s prav posebnim videom, kjer so zbrani vsi njegovi najboljši in najlepši trenutki v dresu Reala.