You Tube

08.11.2018 | 19.02

Real Madrid je včeraj na gostovanju pri Viktoriji iz Plzna slavil s 5:0. Po tekmi pa je kar močno odmevala še ena zelo grda poteza Sergia Ramosa. Slednji je nogometašu Milanu Havelu s komolcem odlomil nos, kar še zdaleč ni njegov prvi start, s katerim je poškodoval nasprotnika.

Cristiano Ronaldo je s tremi zadetki tlakoval pot Juventusu do četrtfinala Lige prvakov, eno izmed podrobnosti, ki pa se ni zgodila na zelenici, pa so italijanski mediji vzeli pod drobnogled. Portugalec je pred začetkom drugega polčasa skušal motivirati svoje soigralce, kar mu je očitno tudi uspelo.

Navijači madridskega Reala so bili po izpadu v osmini finala Lige prvakov proti Ajaxu izraziro nezadovoljni, veliko število pa se jih je po tekmi zbralo pred stadionom Santiago Bernabeu, kjer so glasno zahtevali odstop predsednika kluba Florentina Pereza.

Še enkrat si poglejte vse zadetke z madridskega derbija, ki ga je Real v gosteh dobil s 3:1. S prvim golom je predvsem zablestel Casemiro, svoj 100. gol v dresu Reala je zabil Gareth Bale, dvakrat pa je sodniku pri zadetku pomagal tudi VAR.

Alvaro Morata je v 55. minuti dosegel prelep zadetek z "lobom", vendar je bil po ogledu VARa razveljavljen zaradi prepovedanega položaja. VAR je bil na koncu tudi usoden za Atletico, ki je na koncu izgubil s 3:1 proti Realu. Morata pa je ostal brez prvenca proti svojemu nekdanjemu klubu.