You Tube

08.11.2018 | 19.02

Real Madrid je včeraj na gostovanju pri Viktoriji iz Plzna slavil s 5:0. Po tekmi pa je kar močno odmevala še ena zelo grda poteza Sergia Ramosa. Slednji je nogometašu Milanu Havelu s komolcem odlomil nos, kar še zdaleč ni njegov prvi start, s katerim je poškodoval nasprotnika.

Luka Modrič je na tekmi proti Celti iz Viga v 56. minuti prejel rdeči karton, ki pa mu ga je sodnik pokazal šele po ogledu VARa. Kot je razkril posnetek je Hrvat brutalno pohodil Denisa Suareza po ahilovi tetivi, Španec pa jo je na srečo odnesel brez poškodbe.

Tukaj niti trije vratarji ne bi pomagali. Toni Kroos je že v uvodu la lige dosegel gol, ki bo vsekakor kandidiral z anajlepšega v tej sezoni.

Prijateljska tekma, rezultat je 6:1, le kaj gre lahko narobe?! Člani madridskih klubov so si v 61. minuti skočili v lase, posredovati pa je moral tudi slovenski reprezentant, Jan Oblak.

Danes ponoči je Atletico Madrid na nepozabni tekmi proti mestnemu rivalu prišel do zmage s 7:3. Nepozabni pečat tekmi je dal Diego Costa, ki je dosegel kar štiri zadetke, pozneje pa prejel tudi rdeči karton. Vse najlepše trenutke z obračuna pa si lahko ogledate tukaj.