youtube

Nogomet 17.04.2018 | 21:04

Napadalec romunskega drugoligaša FC Hermannstadta, Stefan Blanaru, je svoj zadetek na tekmi proti Luceafarulu iz Oradee proslavil na zelo zanimiv način. Glede na to, da je bil obisk tekme bolj slab, si je šel napadalec na tribune zaploskat kar sam!

Šahtar iz Donecka je v 12. krogu ukrajinske lige trpel, a na koncu prišel do zmage proti Desni (1:0). Za veselje je v 88. minuti tekme poskrbel mladi Brazilec Maycon, ki je navdušil s krasnim prostim strelom. Šahtar z zmago ostaja vodilni na lestvici.

Nogometna reprezentanca Makedonije je proti Armeniji visoko izgubil s 4:0, ekipa Igorja Angelovskega je naredila nekaj komičnih napak, v prvi vrsti je za njih poskrbel vratar Dimitirevski. Oglejte si makedonsko komedijo zmešnjav.

Reprezentanca Islandije je vpisala še tretji poraz v ligi A tekmovanja Lige narodov, potem ko je premagala Švica. Tekmo pa si bo za dolgo zapomnil napadalec Augsburga Alfred Finnbogason, ki je v 81. minuti dosegel sprektakularen zadetek za svojo reprezentanco, prvega v Ligi narodov.

Wijnaldum zavrtel Boatenga na tla in potopil Nemčijo

Nizozemska je v Ligi Narodov Nemčiji prizadejala hud poraz (3:0). Zadnji gol tekme, s katerim so Nizozemci zapečatili usodo nekdanjih svetovnih prvakov, je dosegel Georginio Wijnaldum po sijajnem preigravanju in prodoru.