youtube

16.09.2018 | 08.24

Nogometaši LA Galaxy so s 3:5 izgubili proti Torontu, tekmo pa je zaznamoval jubilej – Zlatan Ibrahimović je v svoji karieri na uradnih srečanjih do sedaj zbral 438 golov za klube in 62 za reprezentanco Švedske. Tale zadnji je spet prava paša za oči...

Barcelona se je na derbiju 22. kroga La Lige znašla v težavah. Valencia je že v prvem polčasu povedla z 2:0, katalonski ponos pa je znova rešil Lionel Messi. Argentinec je Barci tokrat z dvema goloma prinesel točko.

Gonzalo Higuain, januarska pridobitev Chelseaja, je prvenec v modrem dosegel na svoji tretji uradni za Londončane. V 16. minuti je na obračunu 25. kroga Premier lige načel mrežo Huddersfielda. V nadaljevanju tekme se je še enkrat vpisal med strelce in potrdil, da bo pomembna pridobitev za Chelsea.

Nogometaši Tottenhama so z 1:0 dobili prvo tekmo 25. kroga angleške Premier lige proti Newcastle Unitedu. Edini gol na tekmi je padel v 83. minuti, ko je zadel Heung-Min Son. Ob zadetku si je katastrofalno napako privoščil vratar Newcastla Martin Dubravka.

Nogometaši Chelseaja so na stadionu Vitality v drugem polčasu prejeli kar štiri gole in povsem odpovedali. Bournemouth je tako prišel do prve domače premierligaške zmage proti modrim iz Londona. Oglejte si najbolj vroče trenutke tekme še enkrat.