youtube

Nogomet 16.09.2018 | 08:24

Nogometaši LA Galaxy so s 3:5 izgubili proti Torontu, tekmo pa je zaznamoval jubilej – Zlatan Ibrahimović je v svoji karieri na uradnih srečanjih do sedaj zbral 438 golov za klube in 62 za reprezentanco Švedske. Tale zadnji je spet prava paša za oči...

Nogometaš Fulhama je na sobotni premierligaški tekmi proti Cardiffu poskrbel za krasen gol z več kot 30 metrov. Londončani so sicer na koncu tekmo z Valižani izgubili, a zadetek nemškega nogometaša si velja ogledati večkrat.

Šahtar iz Donecka je v 12. krogu ukrajinske lige trpel, a na koncu prišel do zmage proti Desni (1:0). Za veselje je v 88. minuti tekme poskrbel mladi Brazilec Maycon, ki je navdušil s krasnim prostim strelom. Šahtar z zmago ostaja vodilni na lestvici.

Nogometna reprezentanca Makedonije je proti Armeniji visoko izgubil s 4:0, ekipa Igorja Angelovskega je naredila nekaj komičnih napak, v prvi vrsti je za njih poskrbel vratar Dimitirevski. Oglejte si makedonsko komedijo zmešnjav.

Reprezentanca Islandije je vpisala še tretji poraz v ligi A tekmovanja Lige narodov, potem ko je premagala Švica. Tekmo pa si bo za dolgo zapomnil napadalec Augsburga Alfred Finnbogason, ki je v 81. minuti dosegel sprektakularen zadetek za svojo reprezentanco, prvega v Ligi narodov.