Sport klub

11.03.2019 | 13.07

Besiktas JK

Konyaspor je na tragikomičen način ostal brez točk na gostovanju pri Bešiktašu. Pri rezultatu 2:2 v tretji minuti podaljška so gostje izgubili žogo pred svojim golom, vse skupaj pa je kaznoval Shinji Kagawa, ki je poskrbel za navdušenje na stadionu Bešiktaša in agonijo v vrstah gostujočih igralcev.

Besiktas je v ponedeljek odpravil Kayserispor z 2:0, v 32. minuti pa smo bili priča eni od najlepših potez v letošnji sezoni. Ricardo Quaresma, ki je že večkrat navdušil s podobnimi atraktivnimi potezami, je z rabono poslal idealno podajo proti srbskemu reprezentanu Dušku Tošiću. Uživajte.

Bešiktaš je na velikem derbiju 14. kroga turškega prvenstva proti Galatasarayju slavil z visokih 3:0. Fernanda Muslero je prvi premagal Cenk Tosun, na 2:0 je v stilu najboljših napadalcev povišal Duško Tosić, končni izid pa je postavil Alvaro Negredo.

Srbski reprezentant Duško Tošić je ob koncu prvega polčasa na velikem turškem derbiju med Bešiktašom in Fenerbahčejem prejel rdeči karton. Razlog: padel je na provokacijo Robina van Persija.

Srbski nogometni reprezentant Duško Tošić je dosegel bizaren avtogol v zmagi Bešiktaša proti Konyasporu s 5:1 v 19, krogu turpkega prvenstva. Izkušeni Tošić se je "vpisal med strelce" v 63. minuti.