You Tube

29.05.2019 | 00.02

Nogometaše Chelseaja jutri v Bakuju čaka finalni obračun proti Arsenalu v Ligi Evropa. Vzdušje pri modrih pa daleč od idealnega. Na večernem treningu sta se namreč sprla Gonzalo Higuain in David Luiz. Zgolj nekaj trenutkov zatem pa je pobesneli Maurizio Sarri in odvihral z igrišča.

Nogometaši Arsenala so v zadnji tekmi 16. kroga Premier lige v gosteh premagali West Ham z 2:1, čeprav so ob polčasu zaostajali, v vsega devetih minutah igre pa so dosegli tri zadetke. Najlepšega je zagotovo dosegel francoski nogometaš Nicolas Pepe.

Granit Xhaka je pokazal, da si morda vendarle ne zasluži kapetanskega traka Arsenala. Potem ko ga je Unai Emery zamenjal na srečanju proti Crystal Palacu (2:2), se je na žvižge navijačev iz tribune odzval vse prej kot primerno.

Arsenalov napadalec Nicolas Pepe je imel v prvem polčasu neverjetno priložnost, da svoje moštvo popelje v vodstvo, a se je namesto tega osramotil in nakopičil gnev navijačev Arsenala. Poglejte si priložnost igralca, za katerega so odšteli 80 milijonov evrov.

Velika rivala Manchester United in Arsenal morda nista odigrala najlepše in najbolj kvalitetne tekme v sezoni, a kot velevajo stari običaji, je bila tekma napreta od začetka do konca.