Sport klub

09.06.2019 | 20.42

Nogometaši Anglije so v boju za 3. mesto v Ligi narodov premagali Švico po izvajanju enajstmetrovk s 6:5 (0:0, 0:0). Junak kazenskih strelov je bil vratar Anglije Jordan Pickford, ki je v 5. seriji najprej zadel z bele točke. V 6. seriji pa ubranil strel Josipu Drmiču in Angliji prinesel zmago.

Portugalci so v finalu premierne izvedbe Lige narodov v Portu premagali Nizozemsko z minimalnih 1:0. Gol odločitve je v 60. minuti dosegel član Valencie Goncalo Guedes. Domačin zaključnega turnirja bo za zmago prejel tudi 7,5 milijona evrov denarne nagrade.

Človek-ekipa: Ronaldov 53. hat-trick v karieri (VIDEO)

Reprezentanca Portugalske si je na prvem zaključnem turnirju Lige narodov priigrala finalno vstopnico. Gostitelji turnirja so slavili s 3:1, junak tekme pa je bil s tremi odličnimi zadetki Cristiano Ronaldo. Portugalski zvezdnik je dosegel svoj 52. trojček golov na eni tekmi v karieri.

Top 5 zadetkov 33. kroga Premier lige!

Na enem mestu vam ponujamo pet najlepših in najbolj slastnih zadetkov iz 33. kroga Premier lige. Uživajte!

Kako je v Ligi prvakov možno zgrešiti kaj takšnega!?

Roma je na tekmi Lige prvakov včeraj doma izgubila proti Real Madridu z 2:0. Vendar tekma bi se lahko odvijala v drugačno smer, če ne bi nogometaš Rome Cengiz Ünder v zaključku prvega polčasa ob rezultatu 0:0 zgrešil nemogoče. Mnogi se sprašujejo kako je v Ligi prvakov možno zgrešiti kaj takšnega.