youtube

21.07.2019 | 10.15

V okviru Mednarodnega pokala prvakov sta danes v Houstonu, pripravljalno tekmo odigrala Real Madrid in Bayern Munchen. Bavarci so slavili s 3:1, galaktiki pa so na srečanju zapravili kar nekaj lepih priložnosti. Edini zadetek za Real je mojstrsko s prostega strela dosegel debitant Rodrygo.

Madridski Real je včeraj na svojem stadionu proti razglašenemu Leganesu prikazal eno boljših predstav v letošnji sezoni in na koncu slavil s 5:0. Prvič v dresu galaktikov se je med strelce vpisal tudi novinec Luka Jovič.

Zinedine Zidane je odpočil nekatere standardne igralce prve postave pred derbijem proti Atleticu, odsotnosti Benzemaja, Hazarda, Modrića in Varana pa se na igrišču proti neugodnemu nasprotniku niso poznale, saj sta na veliko sceno stopila Vinicius Junior in Rodrygo.

Real Valladolid je na gostovanju na Santiagu Bernabeu prišel do velike točke. Potem, ko so gostje izgubljali so se rešili dve minuti pred koncem, ko je za izenačenje poskrbel Sergi Guardiola. Hkrati je bil to prvi spodrsljaj Reala v novi sezoni.

Luka Modrič je na tekmi proti Celti iz Viga v 56. minuti prejel rdeči karton, ki pa mu ga je sodnik pokazal šele po ogledu VARa. Kot je razkril posnetek je Hrvat brutalno pohodil Denisa Suareza po ahilovi tetivi, Španec pa jo je na srečo odnesel brez poškodbe.