Sport Klub Youtube

25.01.2020 | 17.51

Nora tekma - 4 zapravljeni "zicerji" v prvih 15 minutah

Burnley FC

Na tekmi Pokala FA med Burnleyjem in Norwichem so nogometaši obeh ekip že v prvih 15 minutah zapravili štiri 100 odstotne priložnosti. Pravi čudež, da izid ob polčasu ni bil 1:3, namesto 0:0. Na koncu je Norwich slavil z 2:1.

Liverpool nadaljuje z nizanjem zmag v Premier ligi. V 26. krogu so redsi z 1:0 premagali Norwich in se razveselili še 25. premierligaške zmage v tej sezoni. Junak tekme je bil Sadio Mane, ki je tokrat tekmo začel na klopi.

Westwood na bizaren način zadel neposredno iz kota

Burnleyjev Ashley Westwood je dosegel enega od najbolj bizarnih golov letošnje sezone v Premier ligi, potem ko je z veliko mero sreče zatresel mrežo Southamptona neposredno iz kota. Nihče v ožji domači obrambi očitno ni verjel, da bi okroglo usnje lahko končalo v golu. Burnley je slavil z 2:1.

Manchester United je za uvrstitev v osmino finala Pokala FA s 6:0 razbil nižjeligaša Tranmere. Najlepši zadetek na srečanju je dosegel branilec Harry Maguire, ki je potegnil z žogo proti kazenskemu prostoru domačih, obšel enega od nasprotnikov in elegantno zaključil.

Curtis Jones je dosegel fantastičen zadetek za zmago Liverpoola na mestnem derbiju proti Evertonu v okviru 3. kroga Pokala FA. Za 18-letnega mladeniča je bil to prvi zadetek v majici redsov. Težko bi si izbral boljši trenutek kot Meryside derbi za svoj prvenec.