You Tube Sport Klub

02.06.2020 | 13.21

Nogometaši Minska so na zadnji tekmi 11. kroga beloruske Premier lige z 1:0 premagali FC Slutsk. Edini gol na tekmi smo videli že v 6. minuti, ko je veliko napako gostujočega branilca izkoristil Vladimir Hvaščinski.

Nogometaši Chelseaja so v torek na tekmi 36. kroga Premier lige z 1:0 premagali Norwich City. Oglejte si pet najlepših potez z omenjenega obračuna.

Branilec Leicester Cityja Caglar Söyüncü je v nedeljo na tekmi v Bournemouthu v 67. minuti še dodano otežil delo lisicam, saj je ob prejetem zadetku neprimerni reagiral in brcnil nasprotnika, ki je padel v golu. Leicester je tekmo na koncu izgubil s 4:1.

VIDEO - 5 golov v Londonu

Nogometaši Chelseaja so v 34. krogu Premier lige v gosteh premagali Crystal Palace s 3:2 in obdržali vse možnosti za uvrstitev v LP naslednjo sezono. Olivier Giroud je dosegel svoj petih zadetek na zadnjih osmih tekmah.

Veteran Athletico Bilbaa Raul Garcia je na sredini tekmi z Valencio dosegel fantastičen zadetek in znova dokazal, kako nevarna je njegova leva noga.