You Tube

26.06.2020 | 11.29 > 11:30

Čeprav se finalni obračun Pokala Slovenije ni razpletel po željah Nafte, saj je bila Mura boljša z 2:0, so najzvestejši navijači kluba iz Lendave poskrbeli za "kraljevi sprejem" ekipe Dejana Dončića ob povratku domov. Brez dvoma primer pravih navijačev, ki klubu stojijo ob strani v dobrem in slabem.

NK Nafta se je v sredo po neverjetnem scenariju prebila v finale slovenskega pokala. Lendavčani so Radomlje premagali po 11-metrovkah, dobro uro pa igrali s kar dvema igralcema manj. Glavni junak tekme je bil vratar Nafte Florijan Raduha, ki je ustavil dve 11-metrovki.

Na Brdu smo v sredo dobili še drugega finalista Pokala Slovenije. Neverjetno tekmo je po 11-metrovkah dobila Nafta, ki je proti Radomljam dobro uro igrala samo z devetimi igralci. Osvežite si spomin na dogajanje v rednem delu tekme.

Osvežite si spomin na vse zadetke s prve polfinalne tekme Pokala Slovenije med Aluminijem in Muro, ki je tekmo dobila s 4:0.

Olimpija je znala izkoristiti težave Maribora in ubranila pokalni naslov. Veliki junak Ljubljančanov je v Celju postal Stefan Savić, ki je dosegel oba zadetka za zmago. Prvič je zadel v 17. minuti, drugič v 74., pod edini zadetek vijoličastih se je v 91. minuti vpisal Marcos Tavares.