Sport Klub Youtube

11.07.2020 | 22.41

Vratar Mirandesa Raul Lizoain je na čudežen način ubranil svoja vrata na tekmi z Las Palmasom. Lizoain je sprva ubranil strel iz prostega strela, njegovo drugo posredovanja pa spada v slovito kategorijo "verjeli ali ne".

Na tekmi španske segunde med Gijonom in Albacetejem smo videli enega izmed najbolj norih golov sezone, Javi Acuña Caballero je vratarja presenetil in gol dosegel s približno 60 metrov. Streljal je s svoje polovice igrišča. Uživajte!

Šok na Romaredi v 91. minuti, Zaragoza brez La lige

Numancia bo igrala v finalu play-offa za uvrstitev v La ligo, potem ko je na povratni polfinalni tekmi v gosteh odpravila Zaragozo z 2:1. Pravi šok na stadionu La Romareda se je zgodil v 91. minuti, ko so gostje dosegli odločilni zadetek za napredovanje.

Lionel Messi še naprej kot po tekočem traku trese mreže iz prostih strelov. Argentinec je v 21. minuti obračuna proti Las Palmasu z novo mojstrovino poskrbel za vodstvo Barcelone, domači so na koncu prišli do izenačenja. Za Messija je to že četrti letošnji zadetek iz prostega strela, skupno pa 22.

Zvezdnik Barcelone Luis Suarez še lovi ubijalsko strelsko formo. Na zadnjem obračunu La lige pred praznimi tribunami Camp Noua proti Las Palmasu (3:0) je svojo jezo po zgrešenem strelu znesel na dres, nato pa odšel iz igre.