Sport Klub Youtube

18.10.2020 | 22.01

Bolje ne gre - Lanzinijev gol kariere proti Spursom!

West Ham je do točke proti Tottenhamu prišel na senzacionalen način. Pred zadnjimi desetimi minutami so izgubljali z 0:3, nato pa se je zgodil čudež. Pravzaprav, več čudežev. In vse se je končalo z neverjetnim golom Manuela Lanzinija za 3:3.

Burnley je v 9. krogu Premier lige končno dočakal prvo zmago v novi sezoni. The Clarets so v ponedeljek z 1:0 premagali Crystal Palace, edini gol na tekmi pa je v 8. minuti dosegel Chris Wood.

Na zadnji tekmi 9. kroga Premier lige je Southampton gostoval pri Wolverhamptonu in na stadionu Molineux prišel do točke (1:1). Tekmo je zaznamoval zadetek Thea Walcotta, ki se je v tej sezoni po 15 letih vrnil v Southampton.

Takšnih potez s strani Miloša Teodosića smo že vajeni, a tokrat je s svojo spektakularno asistenco zmedel skorajda celotno moštvo Fortitude.

Povratek PL: Derbi na Anfieldu, City v Londonu

Po reprezentančnem odmoru se vrača Premier liga. V soboto in nedeljo bodo odigrali po štiri obračune, v ponedeljek pa preostala dva. V derbiju kroga se bosta na Anfieldu pomerila Liverpool in Leicester. Nič manj ne bo zanimivo niti v Londonu, kjer bo Tottenham gostil Manchester City.